Grecos - First Deal 2018 - Wielkie Greckie Wakacje

Grecos - First Deal Lato 2018

Rozpoczęła się sprzedaż oferty Grecos Holidays na Lato 2018 – Grecos First Deal. Tylko w ofercie Grecos znajdziecie aż 17 greckich kierunków:

Attyka, Chalkidiki, Evia, Ios, Itaka, Kefalonia, Korfu, Kos, Kreta, Lefkada, Mykonos, Peloponez, Riwiera Olimpu, Rodos, Santorini. Skiathos, Skopelos, Zakyntos

Ponadto w ofercie Cypr i Majorka.

Latamy z 8 portów regionalnych – Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Kraków.

Tylko teraz zyskujesz gwarancję największej dostępności pokoi rodzinnych, w najlepszych cenach. Szukaj hoteli z Klubem Delfinki i Aquaparkami.

Program animacyjny przygotowany dla dzieci w wieku 3–10 lat w hotelach z Klubem Delfinki

Klub Delfinki działa w wybranych hotelach familijnych i jest miejscem szalonych, wakacyjnych przygód, które Twoje dziecko przeżyje pod opieką polskich animatorów. Tu mali odkrywcy podróżują po krainach wyobraźni i poznają otaczający ich świat Grecji i nie tylko. Klub Delfinki powstał specjalnie po to, żeby dzieci spędzały na wakacjach niezapomniane chwile. A w tym czasie rodzice mogą naprawdę beztrosko wypoczywać. Oferta hoteli z Klubem Delfinki jest najczęściej rezerwowaną w okresie First Deal.

W promocji do 21 listopada 2017

• TYLKO 20% ZALICZKI
• ZNIŻKI DO 40%
• RABAT 400 PLN NA DZIECKO W WYBRANYCH HOTELACH I TERMINACH
• UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI -12 PLN OD OSOBY
PAKIET GWARANCJI GRATIS:
gwarancja niezmienności ceny
gwarancja najniższej ceny
bezpłatna zmiana rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem

Zakres i terminy obowiązywania promocji

Po szczegóły oferty oraz katalogi z ofertą Grecos First Deal Lato 2018 zapraszamy do biura – ul. Małachowskiego 12 w Markach od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00 oraz w soboty w godz. 10:00-14:00.

Przydatne linki