skip to Main Content

Itaka Lato 2018 - Bądź na tak!

Itaka. Lato 2018. Bądź Na Tak!

Itaka Lato 2018 już w sprzedaży. Ponad 1300 ofert, 6 nowych destynacji w tym 4 wyspy! Nowe hotele i wycieczki objazdowe. Nowe kierunki i miejsca, gdzie od lat lubią wypoczywać nasi Klienci. To już 29. lato z ITAKĄ!

Cztery nowe wyspy: greckie Chios i Limnos, włoskie Ischia i Pantelleria oraz Macedonia i Czarnogóra to nowości ITAKI na Lato 2018.
Do 12 kierunków greckich, w tym 10 wysp, dochodzą kolejne: Chios i Limnos na Morzu Egejskim. Greckie nowości zainteresują osoby, które szukają prawdziwych greckich klimatów, poza głównymi centrami turystycznymi.

Ischia, zielona wyspa na wysokości Neapolu, to piękne plaże i wakacje we włoskim stylu. Całkiem inna jest Pantelleria, uwielbiana przez celebrytów. Tajemnicza, dzika, wulkaniczna wyspa spodoba się wszystkim, którzy pragną uciec od codzienności.

W ofercie Lato 2018 są nowe hotele na Sardynii i Riwierze Adriatyckiej. W Toskanii czekają zarówno wysokiej klasy hotele na wybrzeżu, jak i klimatyczne miejsca w typowej scenerii toskańskich wzgórz i cyprysów.

Macedonia i Czarnogóra to kolejne nowości i dalszy rozwój kierunków bałkańskich. W Macedonii ITAKA zaprasza nad malownicze Jezioro Ochrydzkie, a w Czarnogórze do najpiękniejszych miejsc w rejonie Zatoki Kotorskiej i Ulcinja z 13-kilometrową plażą.

Na turystów wybierających się z nami do Albanii czeka kolejne miejsce do odkrycia – karaibska plaża Ksamil.

W ofercie na Lato 2018 nie zabraknie oczywiście Wysp Kanaryjskich i najsłynniejszych hiszpańskich Cost. Na Majorce ITAKA przygotowała najszerszą ofertę w Polsce: 40 hoteli,w tym 10 nowości.

W Turcji są 33 nowości hotelowe, z czego aż 18 to hotele 4-gwiazdkowe, najchętniej wybierane przez naszych Klientów.

Najlepiej sprzedającym się kierunkiem egipskim jest Marsa Alam. W ofercie na Lato 2018 znajdą się wszystkie hity Lata 2017 w jeszcze lepszych cenach.

Wraca Djerba z nowymi hotelami, a także Zarzis i Mahdia z jednymi z najpiękniejszych plaż w Tunezji.

Na stałe w portfolio ITAKI wpisały się Wyspy Zielonego Przylądka,które są ofertą całoroczną: relaks latem, sport w zimie.

Na Lato 2018 mamy ponad 260 programów wycieczkowych.

Już po raz 6. zapraszamy rodziny z dziećmi do Klubów Przyjaciół ITAKI i na wycieczki objazdowe z programami edukacyjno-rozrywkowymi.
Do najbardziej wymagających Klientów adresowane są hotele z 16. już edycji projektu ITAKA & GALA – Podróże w stylu gwiazd.
Po raz 3. prezentujemy hotele dla dorosłych.

Poszerzana jest kategoria Wakacje bez przeszkód, obejmującahotele z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

W promocji do 29 listopada 2017

20% zaliczki
50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach
więcej za mniej – zarezerwuj 2 wycieczki objazdowe, za drugą, tańszą, zapłacisz 10% mniej

pakiet gwarancji gratis:
• Gwarancja najniższej ceny
• Gwarancja niezmienności ceny
• Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji

dla pierwszych 3000 rezerwacji Klubu Przyjaciół ITAKI voucher na fotoksiążkę za 1 PLN

Dodatkowo dla uczestników Programu Lojalnościowego:
2% zniżki
dwa razy więcej punktów za rezerwacje

Po szczegóły oferty oraz katalogi z ofertą Itaka Lato 2018 zapraszamy do biura – ul. Małachowskiego 12 w Markach od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00 oraz w soboty w godz. 10:00-14:00.

Przydatne linki

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top