skip to Main Content

Olympic Royal

Olympic Royal Pinzolo

Olympic Royal. Położenie

Hotel Olympic Royal położony jest w miejscowości Giustino w niewielkiej odległości od sąsiedniego Pinzolo. W odległości 200 m od hotelu znajdują się sklepy i restauracje. Do kolejki gondolowej w Pinzolo oddalonej ok 1,5 km od hotelu kilka razy dziennie dowozi hotelowy bus.

Olympic Royal. Infrastruktura

Hotel należy do rodzinnie prowadzonej sieci Olympic Hotels. Większość pokoi w hotelu po remoncie. Pokoje 2,3,4 osobowe oraz pokoje rodzinne składające się z 2 pomieszczeń. Na terenie hotelu znajduje się narciarnia, restauracja, bar, siłownia, sauna, basen, parking i garaż. Bezprzewodowy internet na terenie całego hotelu bezpłatny. Wyżywienie obejmuje 2 posiłki – śniadania w formie bufertu oraz kolację z serwowanym menu. Napoje do kolacji płatne dodatkowo.

Olympic Royal Basen
Olympic Royal Pokój Standard
Olympic Royal Restauracja

Olympic Royal Pinzolo. Naszym zdaniem.

Hotel Olympic Royal w Pinzolo-Giustino to dobra propozycja dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek na nartach i relaks w centrum odnowy biologicznej. Polecamy również rodzinom z dziećmi. Dzięki połączeniu kolejką Pinzolo-Campiglio Express mamy do dyspozycji 150 km tras narciarskich. Hotel cieszy się ogromną popularnością wśród polskich klientów.

Atuty hotelu:

  • komfortowe warunki
  • wyśmienita kuchnia
  • basen z wydzielonym brodzikiem dla dzieci
  • bezpłatny hotelowy bus do kolei gondolowej
  • polska szkółka narciarska prowadzona przez BFC Travel

Przydatne linki

Back To Top